ΔΕΙΤΕ ΔΕΚΑΔΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑ ΤΟΥΣ, ΣΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ. ΟΛΗ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ. ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗΣ.

Jen Mann - My Deer

Hieronymus Bosch, The Garden of Earthly Delights (detail), c. 1500

Xi Pan daydream

Jacob Collins Seated Nude, 2011

A

B

C

D

E

F

G

H

K

L

M

O

P

R

S

T

V

W

Contemporary

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

O

Q

R

S

T

V

W

X

Artist:

See Artist & Studio blog for photographs and paintings of artists and their studios.

*  artists with stars after their names have more than 30 posts.

Θέματα
Μέσα και μορφές τέχνης
Είδος και Στυλ

http://paperimages-lists.tumblr.com/tagged/artist%20index

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ ΣΤΟ ΚΟΠΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ, ΓΙΟΡΤΗ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΛΑΛΑΓΓΙΔΑΣ ΣΤΟ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ …

Να θυμηθώ… 27 Αυγούστου 2015

Γράφτηκε από την   στην ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Να θυμηθώ... 27 Αυγούστου 2015

Η πολιτιστική ατζέντα της ημέρας

– Διεθνές Φεστιβάλ Παραδοσιακών χορών σήμερα στο Κοπανάκι στις 8.30 μ.μ. Αύριο την ίδια ώρα στους Γαργαλιάνους στην Κεντρική Πλατεία.

– Προβολή από τη Νέα Κινηματογραφική Λέσχη «Ναυαγός στο φεγγάρι» σήμερα στις 9.30 μ.μ. στο «Καφέ σινέ».

– Φεστιβάλ Τεχνών Κορώνης σήμερα και την Κυριακή στις 9.30 στην Ελεήστρια.

– Μαύρη κωμωδία «Εντελώς παρανοϊκά» από το Σύλλογο Αποφοίτων «Μαρία Κάλλας» του Μουσικού Σχολείου Καλαμάτας αύριο Παρασκευή στις 9 μ.μ. στο Κάστρο Καλαμάτας. Τα έσοδα θα διατεθούν για το Κέντρο Ημέρας Παιδιών και Εφήβων με Αυτισμό Μεσσηνίας. Γενική είσοδος 5 ευρώ.

– 13η Γιορτή Λαδιού και Λαλαγγίδας αύριο Παρασκευή στο Βλαχόπουλο.

– Διεθνές Θερινό Φεστιβάλ Μουσικής στον Πύργο της Μάνης στο «Mani – Sonnenlink» στις 9 μ.μ. αύριο Παρασκευή με τραγούδια από μιούζικαλ και ταινίες με τους Ελένη – Λυδία Σταμέλλου και Μάριο Κοζά.

– Πανηγύρι στο Πελεκητό και στο Σταματινού αύριο Παρασκευή στις 9 μ.μ.

– «Λευκή Νύχτα» αυτό το Σάββατο στην Καλαμάτα.

– Γενική πρόβα για τον πολυπληθέστερο ομαδικό χορό μπατσάτα στην Καλαμάτα, τη «Λευκή Νύχτα» στις 9.30 μ.μ. στην Κεντρική Πλατεία, αυτό το Σάββατο.

– Συναυλία με τη Μόνικα στο Κάστρο Καλαμάτας τη Δευτέρα στις 9.30 μ.μ.

– Πανηγύρια τη Δευτέρα στις 9 μ.μ. στον Αγιο Ανδρέα Λογγάς στο λιμάνι και στο σχολείο Κεφαλινού.

Διαβάστε το άρθρο στην ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ http://www.eleftheriaonline.gr/politismos/ekdiloseis/item/74674-na-thymithw-aug27

Οι βουλευτές της Αρ. Πλατφόρμας παραιτούνται κάθε μέρα -οι ίδιοι ξανά και ξανά- από τους διάφορους ρόλους τους στο κόμμα, έτσι για να γίνεται ντόρος.

Αποχωρήσεις από τον ΣΥΡΙΖΑ… στο repeat

koutsompoles

T’ άκουσες τα νέα;

Διαβάζει κανείς στην ειδησεογραφία ότι 53 μέλη της Κεντρικής Επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ, οι περισσότεροι από την Αριστερή Πλατφόρμα που δημιούργησε ήδη το κόμμα Λαϊκή Ενότητα, υπέβαλαν τις παραιτήσεις τους διατυπώνοντας τη διαφωνία τους με την τρίτη δανειακή σύμβαση που έφερε η κυβέρνηση Τσίπρα.

Αν διαβάσουμε ως εδώ, τότε μιλάμε για μια απλή είδηση, ότι ολοκληρώνεται δηλαδή η αποχώρηση της Αρ. Πλατφόρμας από τον ΣΥΡΙΖΑ. Όχι, όμως, έχει και παρακάτω διότι δημοσιοποίησαν και επιστολή που μεταξύ άλλων λέει «ως μέλη της ΚΕ, δεν μπορούμε να υπηρετήσουμε το νέο μνημόνιο -όπως άλλωστε και τα προηγούμενα- που έρχεται να δώσει την χαριστική βολή σε έναν ήδη καθημαγμένο λαό».

Ότι υπάρχει θέμα με τις Τ.Ο. του ΣΥΡΙΖΑ είναι γνωστό. Είναι αρκετές οι αποχωρήσεις νέων ανθρώπων. Αυτοί, όμως, οι βουλευτές της Αρ. Πλατφόρμας παραιτούνται κάθε μέρα -οι ίδιοι ξανά και ξανά- από τους διάφορους ρόλους τους στο κόμμα, έτσι για να γίνεται ντόρος. Τη μία παραιτούνται από την Κοινοβουλευτική Ομάδα, την επομένη από μέλη της Κεντρικής Επιτροπής, την παραεπόμενη (είμαστε σε αναμονή) από μέλη του ΣΥΡΙΖΑ… οι ίδιοι άνθρωποι διαγράφονται από τους διάφορους ρόλους που είχαν και για κάθε ρόλο βγάζουνε και μια διαφορετική ανακοίνωση/επιστολή!

Κουβέντα να γίνεται, δηλαδή.

Εγώ ξέρω ένα πράγμα: όταν μετακομίζεις λες “ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ”. Δε λες “σήμερα έκοψα το νερό”, αύριο “έκοψα το ρεύμα”, την άλλη “πληρωσα τα τελευταία κοινόχρηστα”, μετά “πήρα τα έπιπλα”, και ποιός ξέρει τί άλλο μέχρι να δώσεις το κλειδί στον σπιτονοικοκύρη!

Εντάξει… μετακομίζεις, το είπες, το εδήλωσες, το καταλάβαμε. Αλλά μη μας ζαλίζεις τα μέζεα! Οι 53 είναι 53. Δε μπορούν να κάνουν ντόρο για 1053!

Θυμάται κανείς αναπόφευκτα τον Ζήκο στο παντοπολείο να λέει στο αφεντικό του: “Φεύγω πάω στο γιατρό! Εγώ φέυγω τώρα πάω στο γιατρό. Εγώ φεύγω τώρα…”. 10 φορές μέχρι να βγει έξω από την πόρτα!

Να μη μας διαφεύγει, δε, ότι οι “αντάρτες” αυτοί πρώτα κάναν το ΛαΕ, πήραν και τη διερευνητική εντολή να κάνουν δωρεάν διαφημίστική καμπάνια, χορηγία θεσμών, και μετά βρήκαν χρόνο να γράψουν τις διάφορες επιστολές παραίτησης από τον ΣΥΡΙΖΑ. Όχι τίποτα άλλο, μη γίνει και κανα ατύχημα με τη “στενότητα των ημερομηνιών”.

Τώρα θα αναρωτηθεί κάποιος διαβάζοντας αυτές τις γραμμές: “με τις μαλακίες και τις μικρότητές τους θα ασχολούμαστε”. Και θα έχει δίκιο.

Που θα πάει όμως, θα ανακοινώσουν και το πολυαναμενόμενο “Πρόγραμμά της Ρήξης” τους, με συγκεκριμενα σημεία/βήματα, για να έχουμε και κάτι σοβαρότερο να γελάμε, … γκουχ, … να σχολιάζουμε ήθελα να πω.

Προς το παρόν, πάντως, η μόνη ρήξη που έχουν προκαλέσει και καταγράφεται στο ενεργητικό τους είναι εσωτερική στο μέτωπο της Αριστεράς.

γκουχ

http://blog.stigalaria.org/19460

Myth and Culture. 28 Αυγούστου, αφιέρωμα στη Μελίνα Μερκούρη, τραγούδι Πέμη Ζούνη. Πανσέληνος 29ης Αυγούστου στην αρχαία Μεσσήνη. 30 Αυγούστου «Ένας θεός γεννιέται».

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΩΝ

Το Πρόγραμμα του Τριήμερου Συμπόσιου MYTH AND CULTURE (ΜΥΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ) που θα πραγματοποιηθεί από την Παρασκευή 28 έως την Κυριακή 30 Αυγούστου 2015, στη Μεσσήνη, στο Αρχαίο Θέατρο Αρχαίας Μεσσήνης και στη Μπούκα Μεσσήνης.
Η Μεσσηνιακή Αμφικτυονία είναι συνδιοργανωτής αυτού του Ανταμώματος μαζί με το Δήμο Μεσσήνης, την Αρχαιολογική Εταιρεία Μεσσηνιακών Σπουδών, την Παμμεσηνιακή Ομοσπονδία ΗΠΑ-Καναδά, την ΑΝΕΔΗΜ και την ΚΕΑΝ, υπό την Αιγίδα της Γενικής Γραμματείας Απόδημου Ελληνισμούκαι καλεί τους Αμφικτύονες, όλους τους Μεσσήνιους απόδημους που ευρίσκονται στη Μεσσηνία και όλους τους Μεσσήνιους, το Σάββατο 29 Αυγούστου στην Πανσέληνο του Φεγγαριού. Θα μας υποδεχτεί ο καθηγητής κ. Πέτρος Θέμελης και θα απολαύσουμε μουσικά ακούσματα στο πιάνο από το Γιώργο Κουρουπό, στο τραγούδι από τη σοπράνο Αρτέμιδα Μπόγρη και στις απαγγελίες από την Ιουλίτα Ηλιοπούλου.
Θα έχουμε επίσης ευκαιρία να παρακολουθήσουν το Συμπόσιο Παρασκευή και Σάββατο «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ- ΒΙΩΣΙΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ και την Παρασκευή στη Μεσσήνη την Πένη Ζούνη να συναντά τη Μελίνα Μερκούρη.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ …ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ …ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΣΤΗ «Β’ ΤΑΞΗ» ΣΤΟ ΚΟΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ …

Κάποιοι δεν άκουσαν το …κουδούνι και δεν πήγανε στα πρώτα εγκαίνια  και ζήλεψαν.

Ήτανε και η ορχήστρα εκτός από τους μεζέδες και θ΄έχει πάλι …μυλόπιττα.

Σας προσκαλούμε στα  …νέα εγκαίνια του μαγαζιού μας! Που θα γίνουν την Παρασκευή 28 Αυγούστου του,  ώρα 9:00 μ.μ για να μοιραστούμε μαζί σας μια μουσική βραδιά με άφθονο φαγητό και ποτό, θα ήταν χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας!!

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015 KAI ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΩΡΙΟΥ, ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΑ ΛΥΚΕΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ.

14036734 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
14076643 ΓΚΟΤΣΗ ΙΣΜΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

15037010 ΚΑΝΤΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
15037013 ΚΑΨΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΡΑΣΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
15037019 ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
15037016 ΛΙΟΓΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΛΟΥΔΩ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15037015 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ

14036638 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
14036619 ΝΤΗΜΗΤΡΟΒΑ ΤΕΟΝΤΩΡΑ ΓΚΕΩΡΓΚΗ ΝΤΙΜΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

15036931 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15036932 ΑΝΔΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15036925 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15036897 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15036926 ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15036899 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
15036927 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15036900 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15036901 ΓΙΑΝΝΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15036902 ΓΙΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
15036903 ΓΚΙΟΥΜΙΟΥΣΛΙΟΥ ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΙΟΤΡ ΟΛΓΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
15036928 ΓΚΟΝΗ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΙΕΡΟΝΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15036904 ΓΚΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
15036933 ΘΑΝΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15036929 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
15036936 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15036905 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
15036907 ΚΑΤΡΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15036937 ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15036909 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15036910 ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
15036911 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
15036912 ΛΑΜΠΟΥΣΗ ΟΛΓΑ ΤΡΥΦΩΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
15036938 ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
15036916 ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΡΙΒΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15036939 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
15036940 ΠΑΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
15036942 ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
14036650 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
15036943 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
15036944 ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15036924 ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
15036930 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15036945 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15036946 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ

13036967 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

14036798 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
14036819 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

15037147 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
15037093 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
14036831 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
15037127 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
15037140 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15037096 ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037097 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037128 ΓΟΥΖΕΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037150 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΟΑΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
15037141 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037151 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
15037129 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
15037152 ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037100 ΔΡΙΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15037101 ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15037153 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
15037142 ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΤΑΞΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15037154 ΚΑΚΑΒΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
15037130 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037155 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15037103 ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037143 ΚΥΡΚΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΡΕΝΤΙ ΑΝΙΛΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037132 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037133 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037108 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037144 ΜΑΡΠΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
15037159 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
15037109 ΜΕΜΙΣΗ ΕΒΗΣΑ ΑΡΜΠΕΝ ΣΠΡΕΣΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037134 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15037110 ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
15037135 ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15037160 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
14036810 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
15037136 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
14036812 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
15037161 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
15037137 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037138 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15037116 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
15037117 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
15037118 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037120 ΣΕΚΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037121 ΣΙΜΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037162 ΣΠΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
15037163 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
15037164 ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15037145 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15037123 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037124 ΦΟΥΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15037125 ΦΡΕΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037139 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037165 ΧΗΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
15037146 ΧΗΝΑΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
14036820 ΧΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15037126 ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΕΠΑΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

14110534 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

15109613 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
14110511 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
15109614 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
15109643 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
14110501 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
15109603 ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
14110529 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΝΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
15109645 ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΝΤΟΝΙΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
15109648 ΣΤΕΤΟ ΡΟΖΑΛΙΑ ΙΛΙΡΙΑΝ ΑΛΜΠΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
14110552 ΧΟΤΖΑΪ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ ΑΡΤΟΥΡ ΛΕΝΕ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

14036965 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

08032017 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
14036963 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
15037246 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
15037248 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
15037267 ΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037274 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
15037250 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΤΟΥΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
14036966 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗ ΑΝΘΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
15037276 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
15037277 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
15037256 ΚΑΦΙΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
15037257 ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15037279 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
15037280 ΜΑΝΙ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΤΙΦ ΒΙΟΛΕΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
15037268 ΜΠΑΖΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
11032952 ΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15037269 ΝΤΟΝΤΑ ΕΝΙ ΓΚΩΒΑΛΙΝ ΝΑΤΑΣΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
15037283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
14036971 ΠΡΟΝΟΪΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
15037261 ΡΟΥΣΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
14036972 ΣΑΛΑΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15037284 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15037285 ΤΣΟΡΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
15037263 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
15037286 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
15037266 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

http://www.eleftheriaonline.gr/koinonia/perivallon-paideia-syllogoi/item/74632-epityxontes2015-messinia90

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ «ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΓΑΝΗ» ΣΤΟ ΤΡΕΝΟΤΕΧΝΕΙΟ, LIVEΑΠΟ ΤΟΝ ΡΙΤΣΙ ΝΕΚΕΡ ΣΤΟ ΝΟΚ …

Να θυμηθώ… 26 Αυγούστου 2015

Γράφτηκε από την    στην ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Να θυμηθώ... 26 Αυγούστου 2015

Η πολιτιστική ατζέντα της ημέρας

– Οι «Encardia» απόψε στις 9 μ.μ. στο Πολιτιστικό Αγρόκτημα (Art Farm) στην Μεγάλη Μαντίνεια Αβίας.

– Live από τον Ρίτσι Νέκερ σήμερα για τη στήριξη της Ομάδας Καλαμάτας των Παιδικών Χωριών SOS Ελλάδας στις 9 το βράδυ στο ΝΟΚ.

Διεθνές Φεστιβάλ Παραδοσιακών χορών από σήμερα στην Κυπαρισσία (Ανω Πόλη – Λαογραφικό Μουσείο) στις 8.30 μ.μ. Αύριο εκδήλωση στο Κοπανάκι στις 8.30 μ.μ.

– Η Γεωργία Νταγάκη σήμερα στις 9 μ.μ. στο «Τρενοτεχνείον» στην Κυπαρισσία.

Διαβάστε το άρθρο στην ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ http://www.eleftheriaonline.gr/politismos/ekdiloseis/item/74572-na-thymithw-aug26