Παναγιώτης Κ. Παναγούλης: Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος στην «Ανεξάρτητη Δημοτική Συνεργασία» με επικεφαλής τον Δημήτρη Δριμή.

Ο Παναγούλης Κ. Παναγιώτης διετέλεσε αντιδήμαρχος και πρόεδρος Δ.Σ στον Καποδιστριακό Δήμο Αετού.Είναι σήμερα Αντιπρόεδρος του Αγροτοβιομηχανικού συνεταιρισμού Τριφυλίας. Ζει στο Κοπανάκι, είναι επαγγελματίας αγρότης και συμμετέχει στα ΚΟΙΝΑ από το 1998.
Ψηφίζουμε «Ανεξάρτητη Δημοτική Συνεργασία»
Ψηφίζουμε Παναγούλη Παναγιώτη

Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, στέκεται και κουστούμι

ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ: ΟΙ 36 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ.

ΟΙ 36 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΡΑΝΤΟ ΚΟΥΚΟΥΜΗ

Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, γυαλιά

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΕΤΟΥ

  1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΕΤΟΥ)
  2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΕΤΟΥ)
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΕΤΟΥ)

Εκλογική Περιφέρεια ΑΥΛΩΝΟΣ

  1. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΥΛΩΝΟΣ)
  2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΝΝΑΙΟΥ (ΑΥΛΩΝΟΣ)
  3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (ΑΥΛΩΝΟΣ)

Εκλογική Περιφέρεια ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

  1. ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  2. ΚΑΤΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  3. ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  4. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  5. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  6. ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)
  10. ΧΩΡΑΪΤΗ–ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ)

Εκλογική Περιφέρεια ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

  1. ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  4. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  6. ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  8. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΟΥΒΙΤΣΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
  10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)

Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΙΠΥΛΗΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

    1. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΙΠΥΛΗΣ)

Εκλογική Περιφέρεια ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

  1. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  2. ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  3. ΚΩΦΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  6. ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  7. ΤΣΑΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)
  8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ)

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

  1. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6.ΧΡΥΣΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

  1. ΧΩΡΑΪΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΑΓΑΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

  1. ΓΚΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΛΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΟΥΚΟΥΜΗ-ΓΚΟΥΝΤΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΜΠΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

1.ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3.ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ –ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4.ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5.ΝΤΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

6.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ –ΜΑΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ –ΓΙΑΝΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ