Γιάννης Στασινόπολος: Το γειτονάκι μας στην Αγριλιά, γιος του Νούλη, υποψήφιος στο Δήμο Οιχαλίας.

Η εικόνα ίσως περιέχει: τον Giannis Stasinopoulos, γένι και εσωτερικός χώρος

Νουλις Στασινοπουλος

Μεγάλη τιμή για μένα και την οικογένεια μου το ότι με συμπεριέλαβε στο ψηφοδέλτιό του ο κύριος Σπύρος Αδαμόπουλος στο δήμο Οιχαλίας με όλες μου τις δυνάμεις Θα ασχοληθώ για να σας βγάλω ασπροπρόσωπο κύριε Σπύρο τιμή μου και υποχρέωσή μου να κάνω ένα μεγάλο αγώνα για να κόψουμε πρώτοι το νήμα Με εκτίμηση Ιωάννης Στασινού Στασινόπουλος

Παναγιώτης Κατσίβελας: «Τριφυλία Συνεχίζουμε» με 36 υποψήφιους.

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Κυπαρισσίας ο Συνδυασμός του Παναγιώτη Κατσίβελα «Τριφυλία Συνεχίζουμε»

Σύμφωνα με την λίστα οι υποψήφιοι είναι 36.

Η Λίστα με τους υποψηφίους αναλυτικά είναι:

ΕΜΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΤΡΙΦΥΛΙΑ συνεχίζουμε
Περιγραφή Εμβλήματος: Ένα τριφύλλι και στην βάση αυτού αναγράφονται οι λέξεις «ΤΡΙΦΥΛΙΑ συνεχίζουμε»

ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αετού
Καλογεροπούλου Χριστίνα του Παναγιώτη
Μπασδάνης Δημήτριος του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Αυλώνος

Γιαννακόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου
Νασόπουλος Μιλτιάδης του Νικολάου
Τσακανίκας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Γαργαλιάνων

Καλκαβούρα Βασιλική συζ. Ιωάννη
Κατσούλας Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Κυριακουλόπουλος Καλλίνικος (Άκης) του Σωτηρίου
Μπουγάς Ανδρέας του Ιωάννη
Νικολακοπούλου Ελένη του Γεωργίου
Νικολοπούλου Διονυσία (Σία) συζ. Ιωάννη
Παναγοπούλου Ουρανία (Ράνια) του Παναγιώτη
Πολυχρονόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη
Τζωρτζίνη Ελένη του Παναγιώτη
Τουμπέκη – Δημάκη Χαραλαμπία (Χαρά) του Αντωνίου
Τσόπελας Γεώργιος του Σωτηρίου
Φωτόπουλος Ανδρέας του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Κυπαρισσίας

Ανδρινοπούλου – Βρεττού Δήμητρα του Σωτηρίου
Καραβούλιας Παναγιώτης του Ιωάννη
Κωνσταντέλου Γιαννούλα (Γιάννα) του Δημητρίου
Κωνσταντόπουλος Ιωάννης του Νικολάου
Λουΐζου Θεοδώρα (Δώρα) του Αγάπιου
Μερκούρης Ιωάννης του Δήμου
Μπαρμπαγιάννης Κωνσταντίνος του Λεωνίδα
Νικολοπούλου Σοφία του Δημητρίου
Τσιμπλής Αναστάσιος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Τριπύλης

Τσαλαμανδρής Θεόδωρος του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Φιλιατρών
Βαγενάς Γεώργιος του Δημητρίου
Γεωργακόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
Γριβοκωστόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου
Καναβός Θεόδωρος του Νικολάου
Καναλουπίτης Χαράλαμπος του Αθανασίου
Κόλιου Δήμητρα του Μιχάλη
Λυμπεροπούλου – Μαρινάκη Ουρανία συζ. Σεραφείμ
Παπαγεωργίου Δήμητρα του Γεωργίου
Ρούμπου Φωτεινή (Φαίη) του Κυριάκου

Τσίγγανος Παναγιώτης του Ηλία: Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Ανοιχτοί Ορίζοντες».

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Ανοιχτοί Ορίζοντες»

Επικεφαλής υποψήφιος Δήμαρχος:
Τσίγγανος Παναγιώτης του Ηλία
(Υποψήφιος Δήμαρχος Τριφυλίας)Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (Κατά δημοτική ενότητα και κατ΄αλφαβητική σειρά):Εκλογική Περιφέρεια Αετού
Κάππος Αθανάσιος του Παναγιώτη
Κοσμά Κόρδα Ασήμω (Μίνα) του ΠαναγιώτηΕκλογική Περιφέρεια Αυλώνος
Κόλλιας Παναγιώτης του Ευσταθίου
Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης (Πάνος) του Αριστομένη
Παπαηλιού Σπυρίδων του Ηλία

Εκλογική Περιφέρεια Γαργαλιάνων
Θεοδωρόπουλος Αναστάσιος του Γεωργίου
Κανδύλας Σωτήριος του Δημητρίου
Μανουσοπούλου Σοφία του Γεωργίου
Μόρα Μαρία Αγγελική του Ιωάννη
Παναγιωτόπουλος Χρήστος του Απόστολου
Στασινόπουλος Χρήστος του Φωτίου
Στρατικοπούλου Αγγελική του Νικολάου
Τσαγκάρη Κωνσταντίνα του Παναγιώτη
Χριστοπούλου Μαρία του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Κυπαρισσίας
Αλεξοπούλου Σταματία (Τούλα) του Διονυσίου
Γκρίτζαλης Θεόδωρος του Σταμάτη
Καλαμπόκη Δήμητρα του Διονυσίου
Λυδιώτης Παναγιώτης του Νικολάου
Μαντζούνη Ελένη του Αλέξανδρου
Μιχαλαρέα Αγγελική του Διονυσίου
Πανταζόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Σωτηρόπουλος (Λαγκαδιανός) Γεράσιμος (Μάκης) του Παναγιώτη
Τσίγγανος Σωτήριος του Νικολάου
Χήναρης Παναγιώτης (Τάκης) του Περικλή
Ψιλόπουλος Ηλίας του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Τριπύλης
Φωτεινόπουλος Νικόλαος του Φωτίου

Εκλογική Περιφέρεια Φιλιατρών
Αβράμη Μαργαρίτα του Διονυσίου
Βορρέ Κάσση Μαργαρίτα του Μάριου
Παρίσσου Βενετσάνα (Βανέσσα) του Ανδρέα
Πούλος Ιωάννης του Παναγιώτη
Κέζιος Αριστοτέλης Μιχαήλ του Χρήστου
Στυλιανός Δημήτριος του Χαραλάμπους
Τσαφαράς Παναγιώτης του Ηλία

Σωτήρης Μπακούρος: «Επόμενη μέρα για την Τριφυλία» .

Κατατέθηκε ο Συνδυασμός του Σωτήρη Μπακούρου Επόμενη μέρα για την Τριφυλία

Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο Κυπαρισσίας ο Συνδυασμός του Υποψηφίου Δημάρχου Τριφυλίας Σωτήρη Μπακούρου «Επόμενη μέρα για την Τριφυλία»
Ο Κατάλογος των ονομάτων απαρτίζεται από 36 υποψηφίους

Τα ονόματα που κατατέθηκαν είναι τα εξής:

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΦΥΛΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δημοτική Ενότητα) ΑΕΤΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΟΚΤΗΤΗ
3. ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δημοτική Ενότητα) ΑΥΛΩΝΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΚΟΡΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δημοτική Ενότητα) ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ- ΚΟΤΣΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
5. ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΤΕΜΠΟΝΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΣΟΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. HALOT (ΧΑΛΟΤ) DORINA του GHEORGHE
9. ΧΩΡΑΪΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΝΤΑΙΖΗ ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΧΩΡΑΪΤΟΥ-ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ( ΣΩΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δημοτική Ενότητα) ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΤΑΡΑΙΟΣ) ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ( ΜΙΜΙΚΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δημοτική Ενότητα) ΤΡΙΠΥΛΗΣ
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

1. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δημοτική Ενότητα) ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ( ΣΑΡΑΦΑ) ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γιώργος Λεβεντάκης: Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού ‘ΑΝ.Ο.ΔΟ.Σ’ Τριφυλίας.

ΕΤΟΙΜΟ ολοκληρωμένο συνδυασμό πρώτος από όλους κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Κυπαρισσίας ο υποψήφιος Δήμαρχος Τριφυλίας Γιώργος Λεβεντάκης από νωρίς το πρωί της Κυριακής συνοδευόμενους από τους συνεργάτες του. Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού με τίτλο ‘ΑΝ.Ο.ΔΟ.Σ’ Τριφυλίας κατατέθηκε με 40 άτομα για τον κύριο κορμό του ψηφοδελτίου ενώ περιλαμβάνονται 17 υποψήφιοι για τα κοινοτικά συμβούλια σε Φιλιατρά και την πόλη της Κυπαρισσίας, φτάνοντας στην τελική ευθεία της ημέρας κατάθεσης συνδυασμών.
Ο συνδυασμός έχει ήδη ανακοινώσει τα ονόματα του ψηφοδελτίου μαζί με τα ονόματα για τα κοινοτικά συμβούλια καθώς έχουν συμπληρωθεί όλες οι δημοτικές ενότητες. ΓΙΑΝ. ΜΠ.

(Με έμβλημα τη λέξη ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ (ΑΝ.ασυγκρότηση , O.ργάνωση, Δ.ημιουργία,Ό.ραμα ,Σ.τόχος)   στα αριστερά αυτής παράσταση κλάδου ελαίας και τη λέξη ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ κάτω ακριβώς από τη φράση αυτή.)

ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

(ΑΝ.ασυγκρότηση , O.ργάνωση, Δ.ημιουργία,Ό.ραμα ,Σ.τόχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΕΤΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΖΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΥΛΩΝΟΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ  

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  2. ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

  1. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ(ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  
  6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΥ
  7. ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ (ΖΩΓΑΣ) ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΦΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΩΣ
  3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
  4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΠΑΡΑΛΛΙΑΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΕΥΗ) ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  8. ΣΚΟΤΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΤΖΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΦΑΡΑΝΤΖΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΤΡΙΠΥΛΗΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΣΟΥΛΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΟΝΟΪΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΡΟΒΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΜΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΜΠΟΤΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΑΡΟ)  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
  11. ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΥΦΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΚΟΤΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ (ΓΚΟΓΚΑ) ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας κατά αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΖΕΡΜΠΙΝΟΥ ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΥΓΓΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΟΥΚΟΥ) ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ=
  9. ΦΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Στάθης Ανδρινόπουλος: ‘Η Τριφυλία αλλάζει’ τα 36 ονόματα.

ELLADA

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ κατέθεσε αργά το βράδυ της Κυριακής ως υποψήφιος Δήμαρχος με 36 ονόματα ο Στάθης Ανδρινόπουλος με τον τίλο ‘Η Τριφυλία αλλάζει’ μαζί με τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους. Δήλωσε εξερχόμενος του πρωτοδικείου ότι«Η δύναμη της αλλαγής, και η γνησιότητα των χαρακτήρων πηγάζει από μέσα μας. Ξεκινάμε χωρίς αμφιταλαντεύσεις και πισωγυρισματα για να αλλάξουμε ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Τριφυλία»

Σε ότι αφορά την κατάρτιση του συνδυασμού του είναι η ακόλουθη όπως κατατέθηκε:
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΑΕΤΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημοσθένη
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ηλία
ΧΗΝΑΡΗ  ΜΑΡΙΑ  του Περικλή
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΑΥΛΩΝΟΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΚΑΜΠΥΛΗ – ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Νικολάου
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Άγγελου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΜΠΙΖΑΣ) του Ευσταθίου
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του Γεωργίου
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ- ΒΕΝΕΤΣΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Χαραλάμπους
ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ- ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Αθανασίου
ΧΟΥΛΙΑΣ ΡΗΓΑΣ του Κωνσταντίνου
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευσταθίου
ΒΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ Του Νικολάου
ΜΑΤΙΑΔΗ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Χρήστου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Γεωργίου
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Παναγιώτη
ΧΟΝΔΡΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ   ΤΡΙΠΥΛΗΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χαραλάμπους
ΜΠΑΚΟΛΙΑ – ΧΩΡΑΙΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Ευσταθίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΡΟΥΣΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Ανδρέα
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Νικολάου
ΣΟΥΡΕΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Χρήστου
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου

Χάιδω Παναγιωτοπούλου: Οι υποψήφιοι του συνδυασμού η «Τριφυλία Πρωταγωνίστρια».

Το κατώφλι του Πρωτοδικείου Κυπαρισσίας, πέρασε λίγο μετά τις 9.30 το βραδυ της Κυριακής η επικεφαλής της παράταξης «Τριφυλία Πρωταγωνίστρια» και υποψήφια Δήμαρχος Δήμου Τριφυλίας, Χάιδω Παναγιωτοπούλου, προκειμένου να καταθέσει το φάκελο κατάρτισης του συνδυασμού της.

Η υποψήφια Δήμαρχος, συνοδεύονταν από μέλη του συνδυασμού. Ο συνδυασμός της αποτελείται από 40 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους, εκ των οποίων οι 16 είναι γυναίκες.

Τα ονόματα των υποψηφίων ανά εκλογική περιφέρεια έχουν ως εξής:

ΥΠΟΨΗΦΙΑ  ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ του Χρήστου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΕΤΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΑΡΓΥΡΩ) του         Κωνσταντίνου

ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αναστασίου

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  Αθανασίου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΥΛΩΝΟΣ

ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Χρήστου

ΜΠΑΓΟΥΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  Παναγιώτη

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παναγιώτη

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Κωνσταντίνου συζ. Βασιλείου

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ- ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΕΛΠΗ) του Νικολάου συζ. Σπύρου

ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Παναγιώτη συζ. Κωνσταντίνου

ΡΟΥΣΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του  Χαραλάμπους

ΤΕΡΙΖΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  Γεωργίου

ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ηλία

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  Περικλή

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Θεοδώρου

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χριστοφόρου συζ. Γεωργίου

ΛΑΧΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Πέτρου

ΛΟΥΔΑΡΟΥ – ΓΥΦΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου συζ. Παναγιώτη

ΠΑΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. Γεωργίου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Χαραλάμπους

ΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ  του  Παναγιώτη

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) συζ Παναγιώτη του Αποστόλου

ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στυλιανού

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΥΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΩΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικολάου

ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη

ΚΑΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του Νικολάου

ΚΑΡΙΟΤΙ ΑΝΤΟΝ του Δημήτερ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του  Ιωάννη

ΣΟΥΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  Χρήστου

ΣΧΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου

ΤΣΑΜΗ – ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ (ΠΑΤΡΑ) του Παναγιώτη συζ. ΣΠΥΡΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του  Φωτίου

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του Ευσταθίου