Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018: Σεμινάριο Decoupage & Scrapbooking στο βιβλιοπωλείο Αρχονταρίκι, στην Κυπαρισσία.

Ο χρήστης Βιβλιοπωλείο Αρχονταρίκι βρίσκεται στην τοποθεσία Βιβλιοπωλείο Αρχονταρίκι.

Σεμινάριο Decoupage & Scrapbooking θα έχουμε στο βιβλιοπωλείο Αρχονταρίκι το Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018, 11:30πμ – 2:30μμ.
Η Μαριάννα Παλάντζα θα μας καθοδηγήσει πώς θα φτιάξουμε χριστουγεννιάτικες μπάλες, κηροπήγια & εορταστικές γαλότσες χρησιμοποιόντας διάφορες τεχνικές!
Για πληροφορίες και κρατήσεις επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ 27610-24960.

Δεν διατίθεται αυτόματο εναλλακτικό κείμενο.

Αίας – Κοπανάκι 4-2. Μόνος στην κορυφή ο Α.Ο. Διαβολιτσίου – τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες.

Μόνος στην κορυφή ο Α.Ο. Διαβολιτσίου – τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες

 Γράφτηκε από τον      

Μόνος στην κορυφή ο Α.Ο. Διαβολιτσίου – τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες

Ο Α.Ο. Διαβολιτσίου νίκησε με 2-0 τον Πανθουριακό και πλέον είναι μόνος στην κορυφή της Α’ τοπικής καθώς ο Απόλλωνας Καλαμάτας έφερε ισοπαλία με τον Ολυμπιακό Καλαμάτας.

Σημαντική νίκη για την Εράνη στο τοπικό ντέρμπι με την Κυπαρισσία. Στην Α1 τοπική μεγάλη νίκη πέτυχε το Καλό Νερό επί του Ακρίτα Κορώνης, εκτός έδρας με 2-1. Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις τοπικές κατηγορίες έχουν ως εξής:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Εράνη – Κυπαρισσία

Σπερχογεία – Ομόνοια 0-2

Ολυμπιακός Ανάληψης – Τέλλος Αγρας 0-3

Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ε. Αβίας 2-0

Ανδρούσα – Εθνικός Μελιγαλά 1-2

Α.Ε. Μάνης – Α.Ο. Φαραί 3-0 α.α.

Διαβολίτσι – Πανθουριακός 2-0

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Απόλλωνας Καλαμάτας 1-1

Α1 ΤΟΠΙΚΗ

9η αγωνιστική

Μεθώνη – Ηρακλής Καλαμάτας 3-1

Μιλτιάδης – Αναγέννηση 1-3

Κορώνη – Καλό Νερό 1-2

Πεταλίδι – Παπαφλέσσας Χώρας 3-0

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Θύελλα Χαρακοπιού 0-0

Χανδριναϊκός – Ασπρόχωμα 3-0 α.α.

Α.Ο. Φυτειάς – Δώριο (6 μ.μ.)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ

1ος όμιλος

8η αγωνιστική

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Μεσσηνιακός 0-3 α.α.

Α.Ο. Πατίστα – Αρφαρά 1-2

Αίας – Κοπανάκι 4-2

Παναθηναϊκός Καλ. – ΑΠΣ Αρις 0-1

Θύελλα Μερόπης – Βαλύρα 1-0

Νέος Αρις – Αμφεια 5-1

Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

2ος όμιλος

Βλαχόπουλο – Κεραυνός 1-2

Λέικα – Πράσινα Πουλιά 0-4

Δόξα – Ακαδημία Πάμισος 0-1

Εθνικός Καλαμάτας – ΑΕΚ Καλαμάτας 0-3 α.α.

Καλλιθέα – Λογγά 0-0

Νέδουσα – Πανιώνιος 0-2

Ρεπό: Δαναός

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ

5η αγωνιστική

Στενωσιά – ΠΑΟΚ 0-8

Ικαρος – Νέστωρ Πύλου 0-2

Ερμής – Πανευαϊκός 4-2

Α.Σ. Λέοντες – Θύελλα Παραλίας 0-3 α.α.